Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki

Strona główna > Centrum Kultury > Kalendarz wydarzeń > Wydarzenia
 

Wydarzenia

Klasyka w Parku - "Samba, bossa-nova"

2019-08-04

pliki/ckg/grafika/Artykuly/2019/Czerwiec/anna1.jpgSierpniową klasykę w Parku rozpoczniemy m.in. sambą, zapraszamy 04.08.2019 o g. 16.00 na Koncert Anny Kostrzewskiej

To prawdziwa uczta dla miłośników bossa-novy, samb i latynoskich brzmień. Materiał został świetnie zaaranżowany przez muzyków.
Warto podkreślić, że cztery utwory z tego repertuaru zostały nagrane w studiu muzycznym u Janka Smoczyńskiego i wiele lat były obecne na radiowych playlistach, co dodatkowo świadczy o ich wartości artystycznej.
Ania wykonuje ten repertuar w języku: polskim, portugalskim, hiszpańskim, francuskim, angielskim.


Anna Kostrzewska - charyzmatyczna wokalistka, autorka tekstów, „kreatorka pięknych melodii” obdarzona aksamitnym głosem z nutą soulowego piachu i niezwykłą jak na słowiańskie warunki orientalną urodą.
 

Jest absolwentką UW Wydziału Orientalistyki ze specjalizacją Afrykanistyka, wnuczka nieżyjącego już wybitnego solisty Opery i Operetki Bydgoskiej Herberta Karwackiego. Mama dwóch cudownych synów, miłośniczka tenisa ziemnego, tańca, koni, nart , rejsów i rajdów samochodowych. Jednym słowem artystka o duszy sportowca.

Szlify wokalne zbierała pod okiem Ewy Kossak, Lory Szafran i Bogdana Hołowni, Krystyny Prońko oraz Grażyny Auguścik. Brała również udział w skandynawskich warsztatach Complete Vocal Technik oraz wielokrotnie w amerykańskich Speach Level Singing u znakomitych fachowców takich jak Dave Stroud, Dean Kaelin i Wandy Parr.

Od wielu lat koncertuje nie tylko w renomowanych klubach muzycznych, ale również na dużych scenach. Doświadczenie sceniczne zdobywała supportując trasę koncertową legendarnego zespółu Vaya con Dios, a także   naszego rodzimego zespołu Raz Dwa Trzy. W ramach koncertów charytatywnych dzieliła scenę z takimi osobowościami muzycznymi jak: Tomasz Stańko, AMJ, Justyna Steczkowska, Janusz Strobel, Marcin Wasilewski Trio, Aga Zaryan, Dorota Miśkiewicz, Raz Dwa Trzy, Mietek Szcześniak, Wendy Waldman, Anna Serafińska, Maria Sadowska, Pinnawela i wielu innych. Jej koncerty są ozdobą prestiżowych eventów, a niektóre piosenki goszczą na antenach Polskiego Radia PR 1, Trójki czy Chilli ZET.

Wstęp wolny, zapraszamy!!

Wróć

Z a c z y n a j m y   k a ż d y   d z i e ń   o d    g ł o s o w a n i a!

N i e c h   s i ę   l u d z i e   d o w i e d z ą!

K a ż d y  g ł o s   n a   w a g ę   z ł o t a!


pliki/ckg/grafika/Artykuly/2019/Czerwiec/11_43_15_20190307104131_0.jpg

 

Na tytuł „Modernizacja Roku"mają szansę dwa grodziskie obiekty - Mediateka i Stawy Walczewskiego. Oba zasługują na ten tytuł, a sprawa jest w naszych rękach.

Dlatego wielka prośba - GŁOSUJMY CODZIENNIE!. 


Linki do głosowania

- Mediateka: kliknij tutaj

- Stawy Walczewskiego: kliknij tutaj