Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki

Strona główna > Centrum Kultury > Kalendarz wydarzeń > Wydarzenia
 

Wydarzenia

"Kino na Leżakach" w Parku Skarbków - "Dusigrosz"

2018-06-16

Zapraszamy na pierwsze w tym sezonie "Kino na leżakach" 16.06.2018 o godz.22.00 spotkanie z trzykrotnie nominowanym do Cezara francuskim komik Dany Boon , którego zobaczymy w komedii "Dusigrosz" reż. Fred Cavayé.

Pod prysznic wchodzi ze stoperem, myje się wyłącznie w zimnej wodzie, telewizję ogląda przez lornetkę w oknie sąsiada, a w domu korzysta tylko ze światła ulicznych neonów. Utalentowany skrzypek François Gautier (Dany Boon) od dziecka jest chorobliwie skąpy, lecz pewnego dnia jego świat staje na głowie. Do orkiestry dołącza młoda i piękna wiolonczelistka, którą oczaruje jego muzyczny talent. Na domiar złego znikąd pojawia się 16-letnia Laura (Noémie Schmidt), która twierdzi, że jest jego córką. Biedny dusigrosz nagle poczuje, że jest kochany przez dwie kobiety, które nie wiedzą, że jego serce jest już zajęte przez lokatę bankową.

Film trwa 1,5 godz.

Na widzów będą czekały dodatkowe atrakcje serwowane przez tegorocznych Partnerów akcji. Wstęp wolny.

 

Wróć

UWAGA - PRZETARG NA LOKAL W MEDIATECE!

 

Dyrektor Ośrodka Kultury Gminy Grodzisk Mazowiecki ogłasza drugi publiczny przetarg nieograniczony na najem lokalu użytkowego, zlokalizowanego w budynku Interaktywnego Centrum Edukacyjno-Społecznego w Grodzisku Mazowieckim przy ul. 3 Maja 57, przeznaczonego na cele prowadzenia działalności handlowo-gastronomicznej (kawiarnianej) oraz części nieruchomości gruntowej przy ul. 3 Maja 57 w Grodzisku Mazowieckim, przeznaczonej na cele ogródka kawiarnianego.

 

Czas trwania najmu lokalu użytkowego oraz części nieruchomości gruntowej wynosi 10 lat.

 

 

 

Pełna dokumentacja link http://bip-ck.grodzisk.pl/m,111,nowy-przetarg-ustny-mediateka-ii.html