Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki

Strona główna > Centrum Kultury > Kalendarz wydarzeń > Wydarzenia
 

Wydarzenia

"Gdzie są gwiazdy z tamtych lat" - Iwona Niedzielska i Marek Malita

2018-12-14

pliki/ckg/grafika/Artykuly/2018/Lipiec/iwona.jpg

Zapraszamy na grudniowy koncert w ramach cyklu "Gdzie są Gwiazdy z tamtych lat" 14.12.208r o godz.10.00 i 12.00 wystąpią przed Państwem MAREK MALITA I IWONA NIEDZIELSKA

Iwona Niedzielska debiutowała w 1976 roku w zespole Mazowsze. W latach 1977- 1987 była solistką zespołu Arianie, ale jej prawdziwa kariera rozpoczęła się w raz z dokonaniem pierwszych solowych nagrań radiowych. Od tego momentu stała się stałą bywalczynią estrad festiwalowych w całym kraju. Doceniła ją szczególnie publiczność Festiwalu Piosenki Żołnierskiej w Kołobrzegu, gdzie wielokrotnie zdobywała nagrody – srebrnego i złotego pierścienia.


Marek Malita występuje od 25 lat. koncertował dla Polonii na terenie USA, Austrii i Niemiec. Laureat wielu konkursów i przeglądów w latach 80 - tych. Zajmuje się parodią znanych osób ze świata kultury i polityki. Wykonawca monologów i dialogów. Stworzył Antoniego Glapiaka, miejsko - wiejskiego przygłupka, który w odróżnieniuod innych satyryków dostaje się na scenę jako intruz, nieproszony gość i zaczyna robić tzw. "SIWY DYM". Program kabaretowy nadaje się na plenery, hale, ośrodki kultury i imprezy kameralne.

pliki/ckg/grafika/Artykuly/2018/Lipiec/marek.jpgWstęp wolny!!

Bezpłatne wejściówki do odbioru w kasach kina od poniedziałku 12.11.2018r.

Jedna osoba po okazaniu Grodziskiej Karty Mieszkańca może odebrać maksymalnie 2 wejściówki

Kino Centrum Kultury
ul. Spółdzielcza 922 734 79 44 kino@centrumkultury.eu

Wróć

UWAGA - PRZETARG NA LOKAL W MEDIATECE!

 

Dyrektor Ośrodka Kultury Gminy Grodzisk Mazowiecki ogłasza drugi publiczny przetarg nieograniczony na najem lokalu użytkowego, zlokalizowanego w budynku Interaktywnego Centrum Edukacyjno-Społecznego w Grodzisku Mazowieckim przy ul. 3 Maja 57, przeznaczonego na cele prowadzenia działalności handlowo-gastronomicznej (kawiarnianej) oraz części nieruchomości gruntowej przy ul. 3 Maja 57 w Grodzisku Mazowieckim, przeznaczonej na cele ogródka kawiarnianego.

 

Czas trwania najmu lokalu użytkowego oraz części nieruchomości gruntowej wynosi 10 lat.

 

 

 

Pełna dokumentacja link http://bip-ck.grodzisk.pl/m,111,nowy-przetarg-ustny-mediateka-ii.html