Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki

Strona główna > Centrum Kultury > Zajęcia > Zajęcia > Perkusja
 

Perkusja

ZAJĘCIA PERKUSYJNE

TOMASZ TARCZYŃSKI - perkusista

Wieloletni, ceniony pedagog i nauczyciel. Od 2000 roku po ukończeniu wyższych studiów pedagogicznych prowadzi zajęcia muzyczne dla dzieci i młodzieży.

W roku 2008 brał udział w Festiwalu TOP TRENDY wrazz zespołem Plateau. Współpracował między innymi z Renata Przemyk - sesja nagraniowa, udział w teledysku pt. „Nic nie pachnie tak jak ty" (Plateau i Renata Przemyk) oraz Jonash - sesja nagraniowa oraz TV - „The Mongolian Spring", „Oliwier Twist". Znany jest ze współpracy z takimi zespołami jak: Trawnik (ska, reggae, punk), Plateau (indie - rock, pop),

Zapisyi informacje - Tomasz Tarczyński  nr tel: 694-470-590

UWAGA - PRZETARG NA LOKAL W MEDIATECE!

 

Dyrektor Ośrodka Kultury Gminy Grodzisk Mazowiecki ogłasza drugi publiczny przetarg nieograniczony na najem lokalu użytkowego, zlokalizowanego w budynku Interaktywnego Centrum Edukacyjno-Społecznego w Grodzisku Mazowieckim przy ul. 3 Maja 57, przeznaczonego na cele prowadzenia działalności handlowo-gastronomicznej (kawiarnianej) oraz części nieruchomości gruntowej przy ul. 3 Maja 57 w Grodzisku Mazowieckim, przeznaczonej na cele ogródka kawiarnianego.

 

Czas trwania najmu lokalu użytkowego oraz części nieruchomości gruntowej wynosi 10 lat.

 

 

 

Pełna dokumentacja link http://bip-ck.grodzisk.pl/m,111,nowy-przetarg-ustny-mediateka-ii.html