Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki

Strona główna > Centrum Kultury > Ogłoszenia
 

Ogłoszenia

Lekkoatletyka dla każdego

Stadion Lekkoatletyczny OSiR Grodzisk Mazowiecki przy ul. Westfala 3a we wtorki (dzieci 6-9 lat) oraz poniedziałki, środy i piątki (dzieci 10-13 lat) w godz. 17.30 - 18.30 BEZPŁATNE treningi lekkoatletyczne z trenerem dla wszystkich chętnych, w ramach Ogólnopolskiego Programu LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO!

Liga Nordic Walking

GRODZISKA LIGA NORDIC WALKING, w każdy wtorek w godz. 20.00 - 21.30 BEZPŁATNE zajęcia z trenerem dla wszystkich chętnych, tj.: 24 kwietnia i 08, 15, 22 maja 2018. Zbiórki Hala Sportowa OSiR Grodzisk Mazowiecki przy ul. Westfala 3a, przy wejściu.

Bezpłatne Zajęcia Biegowe

Stadion Lekkoatletyczny OSiR Grodzisk Mazowiecki przy ul. Westfala 3a w każdy poniedziałek w godz. 20.00 - 21.30 BEZPŁATNE zajęcia biegowe z trenerem dla wszystkich chętnych, w ramach Ogólnopolskiej Akcji BIEGAM BO LUBIĘ, tj.: 23, 30 kwietnia i 07, 14, 21 maja 2018

Zapisy

PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA I st.
im. Tadeusza Bairda
w Grodzisku Mazowieckim,

 
OGŁASZA ZAPISY
 
NA ROK SZKOLNY 2018/2019


Norwid po raz XVII

Sejmik Wojewodztwa Mazowieckiego rusza z XVII edycją Nagrody im. Cypriana Kamila Norwida i czekamy na zgłoszenia kandydatów.

Pięć kategorii

Nagrodzimy twórców mieszkających lub tworzących na Mazowszu za dzieła i kreacje, które zostały zrealizowane w 2017 roku na terenie województwa mazowieckiego. Zgłaszać można kandydatów w czterech kategoriach: literatura, muzyka, sztuki plastyczne i teatr. Czekamy również na propozycje pretendentów do Nagrody „Dzieło życia”, przyznawanej za całokształt twórczości.

Folkowa Kapela

 Folkowa Kapela od Grodziska czeka na chętnych, członkiem Kapeli może zostać każdy, kto potrafi grać na dowolnym instrumencie muzycznym. Brak jest kryterium wieku. Znajomość nut jest pożądana, ale nie jest wymogiem koniecznym. Instrumenty muzycy organizują we własnym zakresie. Obecnie w składzie grają absolwenci Szkoły Muzycznej w Grodzisku Mazowieckim. Kapela współpracuje z chórami amatorskimi oraz z muzykami profesjonalnymi. Nabór do Kapeli jest prowadzony w sposób ciągły. Zapisy i informacje: Maciej Kierzkowski, Tel. 508 714 947, Email: folkersmusic@gmail.com

Grodziska Liga FIFA

Grodziska Liga FIFA, kolejne rozgrywki 08.04.2018 w sali historii na Ip,turniej@centrumkultury.eu Wstęp wolny zapraszamy !!!!

Młody artysta poszukiwany

Młody artysta poszukiwany!  - 12. Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. Michała Spisaka.

Literacki Punkt

Serdecznie zapraszamy w każdy czwartek o godz. 19.00 do Willi Radogoszcz na spotkania w ramch Literackiego Punktu Konsultacyjnego

Radio Bogoria

Reklamy w radiu  Bogoria - ostro przycięte na lato!  Sprawdź naszą ofertę!

Reklama w Radiu Bogoria

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Reklama w Twoim mieście

Chcesz zareklamować swoją firmę? Dostosujemy ofertę reklamową do Twoich potrzeb.