Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki

Strona główna > Centrum Kultury > Ogłoszenia
 

Ogłoszenia

Oferta Pracy

Ośrodek Kultury w Grodzisku Mazowieckim poszukuje do współpracy Pana do sprzątania.

Wakacyjne zajęcia w CK

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zajęć wakacyjnych 

Ruszają warsztaty

Uprzejmie informujemy, że Gmina Grodzisk Mazowiecki rozpoczyna dla swoich mieszkańców realizację bezpłatnych zajęć umiejętności wychowawczych przeznaczonych dla rodziców i wychowawców w oparciu o program „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców”. Warsztaty „Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły? Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały?” to cykl 10 spotkań, które uczą umiejętności otwartego porozumiewania się w rodzinie. 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Administratorem danych jest OŚRODEK KULTURY GMINY GRODZISK MAZOWIECKI z siedzibą
w Grodzisku Mazowieckim przy ulicy Spółdzielcza 9. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email rodo@centrumkultury.eu lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Zasady bezpieczeństwa

Zapoznaj sie z zasadami bezpieczeństwa w nowym reżimie sanitarnym 

Zajęcia w CK

Szanowni Państwo nadszła długo oczekiwana chwila, z wielką radością pragniemy poinformować, że już od 1 czerwca ruszamy z zajęciami w Centrum Kultury. Z zachowaniem wszelkch zasad nowego reżimu sanitarnego, któy jest dostępny w załączniku, bardzo prosimy o zapoznanie się z zaleceniami. Prosimy rónież o kontakt z instruktorem w sprawie potwierdzenia godzin zajęć.

Żeglarstwo dla dzieci

Zapraszamy na bezpłatne zajecia żeglarskie dla dzieci

Tarcza antykryzysowa

Szanowni Państwo, jeśli współpracujecie Państwo z Ośrodkiem Kultury Gminy Grodzisk Mazowiecki na podstawie umowy zleceni, a w związku z epidemia wirusa SARS-CoV-2 nie macie możliwości realizacji umowy, możecie Państwo, za pośrednictwem Ośrodka Kultury skorzystać z wynagrodzenia postojowego w ramach tarczy antykryzysowej.

Zajęcia literackie

Przypominamy, że co czwartek o g. 19.00 w Radogoszczy odbywają sie zajęcia literackie, na które serdecznie zapraszamy!!

COWORK

pliki/ckg/grafika/Artykuly/2019/Pazdziernik/COWORK.jpg

Twoja przestrzeń dla biznesu, zapraszamy do Centrum Kultury na I piętro, gdzie Gmina Grodzisk Mazowiecki udostępnia bezpłatnie profesjonalnie przygotowaną przestrzeń biurową. Nie musisz mieć swojego biura możesz skorzystać z biura CoWork

Folkowa Kapela

 Folkowa Kapela od Grodziska czeka na chętnych, członkiem Kapeli może zostać każdy, kto potrafi grać na dowolnym instrumencie muzycznym. Brak jest kryterium wieku. Znajomość nut jest pożądana, ale nie jest wymogiem koniecznym. Instrumenty muzycy organizują we własnym zakresie. Obecnie w składzie grają absolwenci Szkoły Muzycznej w Grodzisku Mazowieckim. Kapela współpracuje z chórami amatorskimi oraz z muzykami profesjonalnymi. Nabór do Kapeli jest prowadzony w sposób ciągły. Zapisy i informacje: Maciej Kierzkowski, Tel. 508 714 947, Email: folkersmusic@gmail.com

Radio Bogoria

Ośrodek Kultury Gminy Grodzisk Mazowiecki poszukuje do współpracy producenta reklam radiowych oraz producenta reklam kinowych.

Reklama w Radiu Bogoria

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Reklama w Twoim mieście

Chcesz zareklamować swoją firmę? Dostosujemy ofertę reklamową do Twoich potrzeb.