Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki

Strona główna > Aktualności
 

Aktualności

Niedzielny tetatrzyk

pliki/ckg/grafika/Artykuly/2019/Listopad/trip.jpg

Szanowni Państwo w związku z kolejnymi przypadkami koronawirusa w Polsce i w trosce o bezpieczeństwo naszych odbiorców to wydarzenie zostaje odwołane a spektakl odbędzie się w późniejszym terminie, o którym poinformujemy.Dziękujemy za wyrozumiałość.

Zapraszamy 05.04.2020r o g. 12.30 do sali widowiskowej Centrum Kultury na przedstawienie p.t. „Królewna Fasolka” w wykonaniu Teatru Trip

“Królewna Fasolka” (przedstawienie interaktywne) – witajcie w krainie Grządkowej, w której dwójka warzywnych skrzatów Karotek i Groszka, uwielbia uprawiać warzywa i owoce. Pewnego dnia znajdują przed swoim domkiem małe ludzkie dziecko. Jednocześnie okazuje się, iż Czarodziej Robaczek rzucił straszliwą klątwę na krainę Grządkową i chce pożreć wszystkie uprawy. Z pomocą przychodzi im Cebulowa Wróżka oraz...dzieci zgromadzone na widowni. Czy uda im się pokonać Robaczka? Jaką rolę odegra ludzkie dziecko? I czy szpinak może być dobry? Tego wszystkiego dowiecie się z naszego przedstawienia. Spektakl skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym. Zachęca on najmłodszą publiczność do zdrowego odżywiania się oraz zawiera w sobie drobne elementy języka angielskiego.

Przedstawienie trwa ok 50 minutpliki/ckg/grafika/Artykuly/2019/Listopad/fasolka.jpg

Bilety w cenie: 12 zł

rezerwacja jest ważna przez 48 godz.w wypadku braku wpłaty i po upływie tego czasu jest anulowana

Kino Centrum Kultury

ul. Spółdzielcza 9

22 734 79 44 kino@centrumkultury.eu

Wróć